Úvodní večer s E-motion

Přijměte pozvání na seznamovací večer s Dorothe Trassl a její metodou "E-motion", která poskytuje porozumění, nástroje i techniky umožňující rozproudění energie v těle i v životě.

"E-motion" přináší uvolnění a pouštění traumat i energií, které nás v každodenním životě blokují či omezují. Aniž by jste museli vědět a rozumět, podporuje přirozené fungování nervového systému a vy se budete cítit jako znovuzrozeni.

"E-motion" poskytuje nástroje jak pomoci sám sobě, aniž by jste se museli "hrabat a přehrabovat" v tom, co už neslouží. Nepracuje s myslí, pracuje s tělem, s nervovým systémem, bez zdlouhavých terapií. Přináší do života více lehkosti, plynutí, radosti.

KDY: Ve čtvrtek 18.11.2021 od 18:00 do cca 20:30

KDE: Krav Maga Academy Pankrác, Na Pankráci 32, 140 00, Praha

CENA: 300,- platba na místě v hotovosti

Na tomto setkání se na pozadí životního příběhu Dorothe dozvíte, jak funguje váš nervový systém, jak traumata, emocionální či mentální bloky vznikají i jak se dají pouštět, léčit a uzdravovat. Na vlastní kůži si zažijete několik technik, které vám pootevřou přístup k energii, která v každém z vás byla, je a bude.
Přijďte si na vlastní kůži zažít, jak její jemnost a soucit vytváří čistotu a objetí, které umožňuje hluboké otevření a uzdravení. Její hlas přináší klid, důvěru a jistotu potřebnou k tomu, aby pomohl čelit hlubokým bolestem a podpořil vás v odevzdání toho, co už neslouží.

Dozvíte se, jak Dorothe propojila své zkušenosti psycholožky, terapeutky The Journey, trauma terapeutky i cvičitelky jógy do jedinečné terapie propojující tělo, mysl i duši, nazývané "E-motion".