E-motion - Restart

Workshop proběhl on-line 8.10.2020
Záznam je dostupný do 31.10.2020. Využijte jedinečné příležitosti a  dokupte si k němu přístup.


Jak vznikají "traumata" a jak je pouštět?

Jedinečný workshop vedený Dorothe Trassl bude ON-LINE s českým překladem integrovaným do anglického originálu. Pro všechny s platnou vstupenkou (ať už se ON-LINE účastnili nebo ne) bude do 31.10. dostupný záznam. A to i v originální angličtině.

Naše tělo je nekonečným zdrojem energie. Současně je však plné bloků na úrovni vědomé i nevědomé, které nám brání v běžném životě zažívat svůj plný potenciál. 

Pod jejím láskyplným vedením budete mít možnost najít, přijmout a uvolnit tyto bloky a otevřít své tělo i bytí nové energii. Otevřít se sebelásce, sebepřijetí a s uvolněním zažít léčivý efekt na úrovni fyzické, mentální i emoční.


Co řekli o workshopu účastníci

Dovolím si za mna aj mojich známych povedať , že to bol naozaj veľmi hlboký zážitok .. pevne verím , že Dorothe ešte príde a budem si môcť tento zážitok zopakovat                                                          

 Patricia 

"Workshop E-motion restart byl úžasný! Od Dorothe jsem opravdu cítila, že se v tom můžu uvolnit a že si můžu dělat, jak mé tělo žádá. Mému tělu se to tak zalíbilo, že to teď s radostí vyžaduje denně. Já mám skvělý pocit, jsem plná energie. Mám pocit, že všechno můžu prostě "setřást". Funguje to skvěle."

 Kája

Milá Lucie, pro mně - která začíná hledat , to byl úžasný zážitek. A ty slzy jsem tam měla taky. Děkuji!!! Teď se třepotám i doma :-D a i když mi táhne na padesát tak se cítím jako blbnoucí dítě. Cítím se volněji.   

Jana 

Uběhlo pár dnů a týdnů od setkání Emotion restart. Tento den ve mě rozžehl oheň plný tvůrčích věcí a také rozpohyboval sled událostí, které se začaly kolem mě dít. Došlo ke mě "konečně" uvědomění, jak mohu se sebou pracovat a jak se ve svém životě vědomě cítit a pohybovat. Vnímám to jako startovací výstřel z pistole a odražení se od bodu, na kterém jsem byla dlouhá léta přilepená a pohybovala jsem se jen za tou startovací čarou a dívala se za ni a v duchu si jen představovala, jaké by to bylo za tou bílou čarou, která je jen pár centimetrů ode mě a nejde se od ní odlepit. A teď můžu říct, že už jsem za startovací čarou :D Vychutnávám si tu novou životní sílu a plně si uvědomuji, co se kolem mě děje. Jsou to děje, které jsem si nikdy neuvědomovala. Jak to jsou slova, které mi lidé říkají, pozvání, které přijímám a návštěvy, které mi ukazují jak dál jít a rozvíjet se. Zbystřily se mé smysly, vnímavost na lidi a zvířata, vůně, chutě .... ten přítomný okamžik mě plně pohltil a jsem v něm. Přála bych si, aby to mohl zažít každý člověk na této Zemi, protože mysl nás pohlcuje a tím si ubližujeme. Pochopila jsem, když v pohádkách se mluví o nicotě. Nicota podle mého pochopení je život bez pocitů, citů, doteků, bez vnímání sebe sama, bez radosti, vášně, tvoření ... 

Monika