E-motion Recovery

Máte toho už dost?

 Chybí vám nadšení a vášeň pro život?


Cítíte, že byste potřebovali lázně min. na 2 měsíce, že nevíte co sami se sebou? Vnímáte v této době v sobě nebo ve svém okolí napětí, stres, nejistoty, obavy? Možná i vztek, hněv, nespokojenost? Nebo se potýkáte s nějakými zdravotními problémy? 

Celý náš energetický systém je ovlivňován našimi myslenkami, nastavením našeho těla a pocity, které prožíváme a dlouhodobé setrvávání ve stresu jako období pandemie nám prostě neprospívá. 

Chtěli by jste něco změnit a nevíte jak? Díky tomu, že čtete tyto řádky, dostávají se k vám konkrétní informace, nástroje a techniky, které nás nikdy nikdo moc neučil, ale které vám s tím výrazně pomohou.

Autorka metory E-motion Dorothe Trassl přijede již brzy do Rožnova pod Radhoštěm a seznámí nás s možnostmi, které její přístup k propojení těla , mysli a emocí nabízí. Zjistíte, jak uvolnění dlouhodobého stresu prospěje vašemu imunitnímu systému a hlavně budete mít příležitost si to zažít ... Co je lepšího než vlastní zkušenost? Bonusem na tomto workshopu je prostor pro debatu a vaše vlastní otázky s Dorothe. 

Cena workshopu je 500 kč,- Platí se na místě. 

Dorothe na základě vlastní více než 20ti leté zkušenosti vyvinula metodu "e-Motion" pro uvolňování traumatu, ve které propojila nejnovější vědecké výzkumy z oblasti mozku, nervového systému a fungování těla se zkušenostmi z práce psycholožky, terapeutky, cvičitelky jógy.

Přestože jsou nástroje "e-Motion" zaměřeny na naše fyzická těla, součástí této metody jsou také informace a vysvětlení, jak naše tělo funguje ve vazbě na naši mysl, na naše emoce. Dozvíte se, jak funguje náš nervový systém, vědomé a podvědomé reakce, co jsou to traumata , jak vznikají a jak je můžeme zdravě léčit v jakémkoliv věku. Vše si sami na sobě hned vyzkoušíte a odnesete si tak vlastní zkušenost.