E-motion v době pandemie  ZDARMA

"Vliv doby pandemické na nervový systém, co to s námi dělá, a jak z toho ven" se dozvíte v připravovaném webináři ZDARMA

Vnímáte v této době v sobě nebo ve svém okolí napětí, stres, nejistoty, obavy? Možná i vztek, hněv, nespokojenost? Nebo se potýkáte s nějakými zdravotními problémy? Či je toho na vás příliš?

Chtěli by jste to pustit, zbavit se toho a nevíte jak? Díky tomu, že čtete tyto řádky, dostávají se k vám konkrétní informace, nástroje a techniky, které nás nikdy nikdo moc neučil, ale které vám s tím výrazně pomohou.

Podívejte se na malou ochutnávku z webináře. Pro přístup k celému webináři je nutné se zaregistrovat na jeden ze dvou uvedených termínů.

Webinář je vhodný pro všechny, není potřeba žádný znalostí a zkušeností, nezáleží na schopnostech a jde přizpůsobit zdravotnímu stavu. Je překládán do češtiny, trvá asi 1,5 hod. a je ZDARMA.

Protože vnímáme současnou situaci jako velmi výrazně ovlivňující nastavení každého znás a celé společnosti a chceme touto možností podpořit uvolnění napětí, vysoké hladiny stresu v našem systému a tím dovolit tělu zvládat vše zdravěji a s nadhledem. 

Aktuální termíny:

Není žádný vypsán


Jak by vám bylo, kdyby jste i v této době cítili jistotu, vnitřní klid a schopnost reagovat na věci "tam venku" s nadhledem? Co kdyby jste se cítili zdravěji, plni energie, volnější a svobodnější?

Navrhujeme přestat si stěžovat, jak ten svět tam venku stojí za houby a jak je nespravedlivý. Pojďte pro sebe něco udělat. Buďte si jisti, že objevíte více, než si možná právě teď umíte představit. Přesně tak to zafungovalo u nás. A přineslo to okamžité výsledky.

Dorothe s vámi bude sdílet pohled, nástroje a techniky, které se zaměřují přesně na tohle "pandemické období" a které umožňují uvolnit napětí a stres v těle, aniž bychom tomu museli rozumět. Na úrovni našeho nervového systému nastartujeme automatický proces léčení, návratu k harmonii, k energii. Podíváme se na to, co se děje, jinak.

Techniky vycházejí z mnohaleté praxe Dorothe Trassl. Psycholožky, terapeutky metody Cesta, učitelky jógy a zakladatelky "e-Motion" metody zaměřené na uvolňování traumat. 

Dorothe na základě vlastní více než 20ti leté zkušenosti vyvinula metodu "e-Motion" pro uvolňování traumatu, ve které propojila nejnovější vědecké výzkumy z oblasti mozku, nervového systému a fungování těla se zkušenostmi z práce psycholožky, terapeutky, cvičitelky jógy.

Přestože jsou nástroje "e-Motion" zaměřeny na naše fyzická těla, součástí této metody jsou také informace a vysvětlení, jak naše tělo funguje ve vazbě na naši mysl, na naše emoce. Dozvíte se, jak funguje náš nervový systém, vědomé a podvědomé reakce, co jsou to traumata, jak vznikají a jak je můžeme zdravě léčit v jakémkoliv věku. Vše si sami na sobě hned vyzkoušíte a odnesete si tak vlastní zkušenost.

Základy toho, co se v nás a kolem nás právě teď děje, včetně technik co s tím, zpracovala Dorothe ve videu, které vám přinášíme. Nástroje "e-Motion v době pandemické" budeme vysílat formou 90 minutového ZOOM webináře ve dvou termínech:

  • Čtvrtek 22.10.2020 - 18:00 - 19:30 
  • Sobota 24.10.2020 - 16:00 - 17:30 

Webinář proběhne v českém jazyce, včetně Dorothe videa, které je přeloženo do češtiny.

Na webinář se prosím registrujte přes linky uvedené výše. Po registraci obdržíte emailem všechny potřebné informace pro připojení se, včetně detailních informací jak bude webinář probíhat.

Webinář je pro všechny registrované ZDARMA, protože vnímáme, jak jsou tyto nástroje a techniky prospěšné pro úplně všechny, od dětí až po seniory. 

Co napsali účastníci čtvrtečního webináře: