E-motion a léčení traumatu

3-denní intenzivní seminář s fantastickou Dorothe Trassl je zpět.

V ČR jej můžete zažít znovu po 3 letech!!! 

Termín: 24-26.3.2023 v Praze - VYPRODÁNO

Znovu nastartujte a uzdravte svůj nervový systém. 

Unikátní učení transformované v mistrovský seminář - úžasně funkční kombinace trauma jógy, dechových cvičení, řízeného třesení, meditačních vizualizací a pokročilých technik práce s tělem. 

Pro koho je seminář určený: absolutně pro každého od 15 let, právě pro Vás a Vaše zdraví!

Seminář je simultánně tlumočený do češtiny.

Pojďte se naučit, jak zregulovat svůj nervový systém v každodenním životě. Jak mít v sobě větší klid. Přinese vám to větší radost do života, svobodu v rozhodování a uvolnění napětí a stresu.

Po dobu hluboko uzdravujícího 3-denního semináře vás odbornice na čištění a léčení traumatu a práci s tělem, autorka unikátního E-motion konceptu - Dorothe Trassl provede výjimečnými technikami zaměřenými na regulaci vašeho nervového systému, na uvolnění starých zranění, o kterých často ani nevíte a která jsou uložená ve vašem těle. 

Trauma není to, co se nám stalo, jakkoliv taková situace mohla být bolestivá a náročná, ale to, co nám z takové situace zůstalo uloženo v našem nervovém systému. 

Zažijte úplně nový způsob léčení, který vykořeňuje hluboko uložené buněčné vzpomínky, zarytá traumata a zranění, ke kterým jste doposud neměli přístup! Umožněte se je odkrýt, pustit a takto úplně vyřešit.

Vneste si do života více klidu a radosti!!!

Pokud jste někdy měli pocit, že jste se nemohli dostat k některému ze svých emocionálních problémů.... Pokud je vaší touhou se úplně uzdravit na každé úrovni svého bytí.... Pokud chcete svoje tělo podpořit v tom, aby pustilo i ty nejhlubší emocionální bloky a traumata.... tento nádherný seminář nabízí fyzicky jemné a přitom neuvěřitelně efektivní uvolnění napětí, vzpomínek a emocí, které se usazují hluboko uvnitř těla a naše mysl k nim nemá přístup. Bezpečné pro každé tělo, v jakékoli formě a fyzické kondici.

Časový harmonogram semináře : pátek 9.00-20.00, sobota 9.00-20.00, neděle 9.00-19.00

Cena semináře

10300 Kč

Cena za opakovanou účast 

5800 Kč

Pro prvních 10 párů sleva 50% pro druhého účastníka

Rodinná sleva - platí pro partnery, děti, rodičecena pro pár 15450 Kč

Benefity semináře:

  • Přináší jednoduché způsoby, jak regulovat svůj nervový systém na každodenní úrovni
  • Zaměřuje se na hluboko uložené a přetrvávající fyzické a emoční bloky a jejich odstranění
  • Kompletně čistí buněčné vědomí od emočních, fyzických a mentálních traumat a zranění
  • Zjistíte, jak můžete elegantně podpořit uzdravení prostřednictvím procesu, který zahrnuje pohyb, třesení a dotyk

Co budete cítit po semináři?

  • Radikální emoční a fyzické uzdravení
  • Hluboké propojení s tělem, kterému začnete důvěřovat
  • Hluboké čištění na buněčné úrovni
  • Uvolnění problémů, o kterých jste ve vašem těle ani netušili
  • Posílení k tomu, abyste byli více sami sebou a žili v radosti

Chcete se přihlásit na seminář?

Reference

Seminář E-motion a léčení traumatu bych ve stručnosti zhrnula jako Konec starého světa a Začátek světa nového - a to doslovně!

Dorothe je krásná žena s jemnou nenápadnou energií, která mi předestřela každé dvě hodiny novou a novou metodu, jak rozproudit, otevřít a vyléčit každou buňku v těle. Její povídání a metody jsou hluboké a intenzivní. Pracuje se jednou jako vánek a jindy jako metelice v těle a v mysli. A to s absolutní neoblomností.

Následně k vám na požádání přistupují pomocníci. Jemně, pevně, s lehkostí a zejména s laskavým přístupem vás provedou a podpoří v procesu.

Používám hodně expresivních výrazů a to proto, že je to těžko vyjádřitelné přímo, čím si člověk projde. Každý si projde tím svým, čím si má projít, a to bezpečně, s respektem úctou k sobě samému.

S láskou, vděčností a velkou úctou ke všem zúčastněným!

Ivana

Ivana, účastníčka semináru E-motion a čistenie traumy v Bratislave, 09/2019

Ta VELIKOST zážitku mě jednoduše dostala!

Děkuji, že jsem se mohl zúčastnit úžasného víkendu s Dorothe! Už před seminářem jsem tušil, že to bude nádherné, ale ta VELIKOST zážitku mě jednoduše dostala. Je úžasné s jakou lehkostí mě jóga s hudbou a třesením v podání Dorothe posunula. Z pro mě těžko - jsem racionální typ - řešitelného zaseknutí, které jsem zažíval v poslední době v životě, jsem znovu dostal vítr do plachet a objevil, že i beze slov se dá růst a posouvat dál.

Igor

účastník seminářů E-motion a léčení traumatu v Praze i Bratislavě 2019-2022

Odměna je nepopsatelně osvobozující

V minulosti jsem zažil mnoho traumatických situací, které jsem na úrovni mysli "zvládl". Netušil jsem, že je stále nesu s sebou... Odkaz semináře je, že každý člověk je umí zpracovat! Kombinací různých nástrojů se umíme dostat k jejich počátku a vyčistit je (včetně následků). Práce s tělem je jednoduchá a efektivní zároveň. Prostřednictvím nástrojů, které přináší Dorothe, poznáte svoje tělo na hlubší úrovni.

Uvědomění o propojení těla a emocí mi otevřelo dosud nepoznané oblasti. Naše tělo s námi neustále komunikuje. Když ho budeme poslouchat, budeme mít zdravý život na všech úrovních. Seminář doporučuji každému, kdo si chce skutečně prožít emoce na fyzické úrovni. Pokud si to dovolíte, odměna je nepopsatelně osvobozující. A co je krásnější, než žít ve svobodě a pravdě?

Petr Hudec

, účastník semináře E-motion a léčení traumatu v Praze i Bratislavě 2019-2022

Moc Vám děkuji za zorganizování tohoto semináře, byla jsme moc ráda, že jsem se rozhodla přijít.

Co mi to dalo? Hodně pohybu, uvolnění slz, uvědomění si, že jsou v mém těle uloženy situace, které jsem si myslela, že už mám zpracovány.

Odjela jsem lehká , radostná, cítila jsem radost ze spojení se svým tělem. V jedné chvilce jsem měla pocit, že mé tělo je nádherný chrám, tak nádherný jako je chrám sv. Víta. Já jsem otevřela ty dveře a byla jsem překvapená tou nádherou, tak jsem se toho lekla a rychle zase zavřela. A teď už vím, že můžu zase dveře otevřít, stačí jen dovolit si to .

Po měsíci, kdy mě tělo bolelo nepřetržitě, mi povolily ramena a krční páteř.  Co víc bych ještě pro sebe mohla udělat ?

Dáša Mikesková

absolventka semináře E-motion , Praha

Jsem jako znovuzrozená!

Byl to pro mne fakt zvláštní pocit. Ze všech seminářů Cesty odjíždím vždy nabitá a šťastná i unavená, ale tuto neděli jsem si připadala jak totálně vyčištěná, jako bych se znovu narodila, i když s aktuálním, tedy mnohem starším obličejem a tělem ;). Cestou domů jsem byla plná energie, vůbec ne unavená. Vůbec jsem nechtěla, ať ten den skončí ;). 

Celkově pro mne ten seminář byl neskutečně silný a moc se líbil. Mám také radost, že i kousky z něj můžu předávat dál ve škole. Děti to baví a zase je vše pestřejší. Takže se třeseme, relaxujeme a pracujeme ve třech. Živý táborový oheň probíhá u nás ve třídě často a je to nádhera sledovat. 

Z celého srdce Vám děkuji, že tyto semináře pro širokou veřejnost konáte!!! Moc děkuji!!! A opět se na Vás budeme moc těšit!!!

Zuzana Hansmannová

absolventka E-motion Praha

Chcem sa vám veľmi poďakovať za tento úžasný projekt. Nemám ani slov, ako to vyjadriť. Tak príjemné, láskavé prostredie, aké bolo vytvorené na tomto seminari.. to nezazije človek len tak.. Išla som iná a vrátila som sa.. Nová.. Aj keď sa mi ešte vracajú staré bolesti (alebo vyplavujú) viem, že je to už iné.. Hlavne cítim, že to brnenie opadlo.. To brnenie ktoré som mala roky na sebe.. Ten múr.. Zrazu je to preč.. Myslela som, že nie som normálna, keď som sa tak cítila. A keď Dorothe začala hovoriť, ako to funguje, ako býva clovek odpojený. A to sa so mnou dialo celé roky.. Zrazu som pocítila nádej a vedela som, že som na správnom mieste..

Určite, ak budem mať možnosť, chcela by som si tento úžasný seminár zopakovať. 

Alena Šagátová

absolventka E-motion Praha